نیروگاه متصل به شبکه 30 کیلووات شرکت عمران گلبهار

نیروگاه متصل به شبکه 30 کیلووات شرکت عمران گلبهار

یکی از روشهای توسعه و احداث نیروگاه های خورشیدی در ایران، سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی و متقاضیان خانگی، صنعتی و تجاری و عقد قرارداد خرید تضمینی 20 ساله با شرکتهای توزیع نیروی برق و سازمان انرژیهای تجدیدپذیر (ساتبا) می باشد. مطابق با این قرارداد، متقاضیان خصوصی که اقدام به نصب سامانه خورشیدی نمایند، میتوانند برق تولیدی خود را با نرخ های خرید تضمینی معین به شرکت توزیع نیروی برق فروخته و درآمدزایی بیست ساله داشته باشند. با توجه به اینکه این قراردادها تضمینی بوده، ریسک آن صفر می باشد.

پیرو مصوبه وزیر محترم نیرو و ابلاغ شرایط خرید تضمینی برق از نیروگاههای خورشیدی کوچک مقیاس مختص مشترکین و متقاضیان دارای انشعاب برق، اولین نیروگاه خورشیدی 30 کیلوواتی در منطقه گلبهار خراسان رضوی در  توسط شرکت رهصان طراحی و اجرا گردید. 

اطلاعات کلی نیروگاه:

کارفرما شرکت عمران گلبهار
محل احداث شهرستان گلبهار، خراسان رضوی
ظرفیت نامی 30 کیلووات
تاریخ احداث تابستان 1398
انرژی تولیدی  54/5 مگاوات ساعت در سال
پنل خورشیدی برند Taban  مونوکریستال 390 وات
اینورتر خورشیدی  به ظرفیت 30 کیلووات 
سازه نیروگاه طراحی و ساخت توسط رهصان به صورت دو ردیفه عمودی

 

پروژه نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه 20 کیلووات بانک ملی

پروژه نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه 20 کیلووات بانک ملی

پروژه نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه 20 کیلووات ارگان های دولتی در محل بانک ملی توسط شرکت رهیافت های هوشمند صدری ایرانیان طراحی و اجرا شد. این نیروگاه با بهره گیری از 62 عدد پنل خورشیدی 325 وات برند تابان و اینورتر 20 کیلووات SMA آلمان به جهت کاهش هزینه های برق مصرفی مجموعه احداث شده است. سیستم مانتیورینگ خورشیدی این نیروگاه این امکان را برای کارفرما فراهم می آورد تا بصورت لحظه ای از وضعیت نیروگاه خورشیدی اطلاع یابد. پیش بینی می شود این نیروگاه روزانه 100 کیلووات ساعت انرژی الکتریکی تولید نماید.

نیروگاه خورشیدی 5 کیلووات – برخوار اصفهان

نیروگاه خورشیدی 5 کیلووات – برخوار اصفهان

نیروگاه خورشیدی 5 کیلووات فرمانداری برخوار استان اصفهان

نیروگاه خورشیدی 5 کیلووات فرمانداری برخوار در راستای طرح 20 درصد دولتی نصب و راه اندازی گردید. شرکت رهیافت های هوشمند صدری ایرانیان مجری نیروگاه خورشیدی در تمام سطح کشور می باشد.

نیروگاه خورشیدی 5 کیلووات اصفهان

فرمانداری برخوار استان اصفهان

مشخصات نیروگاه فتوولتاییک 5 کیلووات:

شرکت رهیافت های هوشمند صدری ایرانیان (رهصان) به عنوان مجری این طرح تا کنون بیش از 700 نیروگاه خورشیدی خانگی و صنعتی در سطح کشور نصب کرده است.

مشاهده عکس های پروژه:

نیروگاه خورشیدی 5 کیلووات اصفهان 2نیروگاه خورشیدی 5 کیلووات اصفهان

نیروگاه خورشیدی 5 کیلووات اصفهان 7نیروگاه خورشیدی 5 کیلووات اصفهان 9

جهت اطلاع از ریز قیمت پروژه های نیروگاه خورشیدی با ما از طریق لینک در ارتباط باشید و یا در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

 

نیروگاه خورشیدی 20 کیلووات – آب منطقه ای همدان

نیروگاه خورشیدی 20 کیلووات – آب منطقه ای همدان

نیروگاه خورشیدی 20 کیلووات آب منطقه ای همدان

نیروگاه خورشیدی 20 کیلووات در همدان بر روی پشت بام آب منطقه ای شهرستان همدان به عنوان طرح 20 درصد دولتی نصب و راه اندازی گردید.

این نیروگاه خورشیدی با هزینه ای بالغ بر 160 میلیون تومان نصب و راه اندازی گردید.

نیروگاه خورشیدی 20 کیلووات - همدان

آب منطقه ای  همدان

مشخصات نیروگاه فتوولتاییک 20 کیلووات:

شرکت رهیافت های هوشمند صدری ایرانیان (رهصان) به عنوان مجری این طرح تا کنون بیش از 700 نیروگاه خورشیدی خانگی و صنعتی در سطح کشور نصب کرده است.

جهت اطلاع از ریز قیمت پروژه های خورشیدی با ما از طریق لینک در ارتباط باشید و یا در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

نیروگاه خوشیدی 40 کیلووات سقف سوله- مشهد

نیروگاه خوشیدی 40 کیلووات سقف سوله- مشهد

نیروگاه خوشیدی 40 کیلووات مشهد

نمونه­ ای از سازه نیروگاه خوشیدی 40 کیلووات که بر روی سقف سوله در مقیاس صنعتی (متشکل از دو نیروگاه خورشیدی 20 کیلووات) توسط این شرکت رهصان (رهیافت های هوشمند صدری ایرانیان) در شهر مشهد اجرا گردید. در این طرح انرژی الکتریکی تولید شده توسط نیروگاه خوشیدی 40 کیلووات با قیمت مصوب 7000 ریال بعلاوه 150 ریال هزینه انتقال، به فروش رسیده و درآمد نیروگاه خوشیدی 40 کیلووات ماهیانه بیش از 42 میلیون ریالی خواهد شد.در حال حاضر  قیمت نیروگاه خورشیدی 40 کیلووات نیز با سرمایه ­گذاری 340 میلیون تومانی می باشد همچنین مدت زمان احداث این نیروگاه می باشد  و مدت زمان بازگشت سرمایه­ ی آن کمتر از 5/3 سال خواهد بود

نیروگاه خوشیدی شرکت مهرسان صنعت (جناب آقای مهندس خاتمی)

شامل پنل خورشیدی که برند پاک آتیه ساخت ایران می باشد

اینورتر خورشیدی برند SMA ساخت آلمان می باشد.

سازه نیروگاه خورشیدی مدل متشکل از نبشی و ناودانی با گالوانیزه حداقل 80 میکرون میباشد.

نیروگاه های خورشیدی به دو بخش متصل به شبکه و جدا از شبکه تقسیم می شوند که نیروگاه های متصل به شبکه از سه بخش پنل خورشیدی، اینورتر خورشیدی و سازه خورشیدی تشکیل می شوند اما نیروگاه های جدا از شبکه از 5 بخش که شامل پنل خورشیدی، اینورتر خورشید جدا از شبکه، شازه خورشیدی، شارژ کنترلر و باتری می باشد.

قرارداد خرید تضمینی نیروگاه های خورشیدی متصل به شبکه توسط شرکت های توزیع شهرستان ها با متقاضی نیروگاه های خورشیدی منعقد می گردد که این قرارداد خرید به مدت بیست سال می باشد که به نام قرارداد خرید تضمینی 20 ساله شناخته می شود. درآمد حاصل از نیروگاه خورشیدی هر دو ماه یک بار و توسط شرکت های توزیع به حساب مشترکین خورشیدی واریز می گردد.

نیروگاه خوشیدی 40 کیلووات

نیروگاه خوشیدی 40 کیلووات

نیروگاه خوشیدی 40 کیلووات

نیروگاه خوشیدی نصب شده روی سوله

نیروگاه خوشیدی 40 کیلووات

نیروگاه خوشیدی 40 کیلووات