پنل خورشیدی و ماینر

بررسی تامین برق ماینر بیت کوین از طریق برق خورشیدی

نیروگاه خورشیدی در صورت اجرا به صورت مستقل از شبکه هزینه بسیار بالایی به دلیل وجود حجم بالایی از باطری دارد ولی در عوض نیازی به شبکه برق کنتور و سایر تجهیزات ندارید.

در صورتی که بخواهید استخراج بیت کوین با پنل خورشیدی انجام شود این کار به صورت کاملا مستقل هزینه بسیار بالایی دارد و سودآوری دستگاه ماینر را از بین می برد.

در حال حاضر توسط کمیته ها اختصاصی در انجمن انرژی های تجدیدپذیر این امر در حال بررسی می باشد و به صورت کتبی به به ساتبا اعلام نظر می گردد.

با استناد به آیین‌نامه فرآیند ماینینگ که در تاریخ 13 مرداد به تصویب هیئت دولت رسید، تعرفه برق متقاضیان استخراج ارزهای دیجیتال (ماینینگ) با قیمت متوسط ریالی برق صادراتی با نرخ تسعیر سامانه نیما که توسط وزارت نیرو تعیین و اعلام می‌گردد، محاسبه و اعمال خواهد شد.

پنل خورشیدی و ماینر

پنل خورشیدی و ماینر

اما راهی آسان تر جهت استفاده از پنل خورشیدی و ماینر جهت استخراج بیت کوین وجود دارد. آن هم احداث نیروگاه خورشیدی به صورت متصل به شبکه یا نیروگاه خورشیدی آنگرید می باشد.

در این طرح شما می توانید با مجوز شرکت توزیع شهر خود قرارداد فروش تضمینی برق خورشیدی امضا کنید (این کار بسیار سریع و توسط کارشناسان رهصان به صورت رایگان انجام می گردد)

بعد از امضا قرارداد خرید تضمینی شما می توانید به اندازه 2 برابر ظرفیت کنتور موجود در محل نیروگاه خورشیدی احداث کنید. و در روز برق تولید شده را به شبکه برق بفروشید و شب دوباره برق را از شبکه خرید کنید.

با این کار شما علاوه بر درآمد استخراج بیت کوین دارای درآمد فروش برق پاک به شبکه هم می شوید.

سود سرمایه گذاری نیروگاه خورشیدی در قیاس با سود بانکی 33 درصد می باشد. این یعنی بازگشت سرمایه حدود 3 الی 4 سال ….

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با کارشناسان فروش و فنی شرکت رهصان از طریق لینک و یا شماره تماس 38766343-051 تماس حاصل نمایید.