نیروگاه خورشیدی 5 کیلوواتی جهاد روشنایی

درآمد تضمینی 20 ساله، تسهیلات ویژه 120 میلیون تومانی، کارمزد 4 درصد، بازپرداخت 7 ساله

نیروگاه خورشیدی 5 کیلوواتی جهاد روشنایی

طرح نیروگاه خورشیدی 5 کیلوواتی جهاد روشنایی با ارائه تسهیلات ویژه 120 میلیون تومانی با کارمزد 4 درصد و بازپرداخت 7 ساله در استان خراسان رضوی آغاز گردید. این طرح با هدف درآمدزایی مستمر برای خانوارهای مسکونی و کم درآمد و بنوعی اشتغالزایی پایدار اجرایی میشود.

در این طرح، متقاضی به کمک تسهیلات اقدام به احداث نیروگاه خورشیدی کرده و شرکت توزیع نیروی برق طی یک قرارداد خرید تضمینی برق 20 ساله، برق تولیدی نیروگاه را خریداری و درآمد آن را هر دو ماه یکبار به حساب بانکی متقاضی واریز می‌نماید. بازپرداخت اقساط وام از محل درآمد نیروگاه بوده و ضمانت وام، همان قرارداد خرید تضمینی برق خواهد بود.

در طرح جهاد روشنایی، با ارائه وام ارزان قیمت 4 درصدی و بازپرداخت 7 ساله، متقاضیان خانگی میتوانند نیروگاه خورشیدی 5 کیلوواتی احداث و از درآمد 20 ساله آن بهره مند شوند.

در طرح نیروگاه خورشیدی 5 کیلوواتی جهاد روشنایی برای ثبت نام تسهیلات و اخذ وام بایستی به سامانه اقتصاد مقاومتی سازمان بسیج سازندگی مراجعه و در آنجا برای دریافت وام ثبت نام کرد. برای ورود به این سایت میتوانید به آدرس https://ebsvam.ir مراجعه و یا در اینجا کلیک کنید. برای آشنایی بیشتر با طرح جهاد روشنایی سازمان بسیج سازندگی که در سال 1400 در استان خراسان رضوی همچنین اجرایی گردید، همچنین میتوانید روی این لینک کلیک بفرمایید.

صورتحساب نیروگاه خورشیدی هر دو ماه یکبار صادر میشود و به حساب متقاضیان واریز میشود.

فرآیند پرداخت درآمد نیروگاه و میزان درآمدزایی مشابه سایر نیروگاه هاست. همانطور که مشاهده میشود، میزان درآمد نیروگاه وابسته به عوامل زیر است:

  • انرژی تولیدی که وابسته به محل نصب نیروگاه، ظرفیت نیروگاه، میزان تابش و عملکرد و راندمان نیروگاه است.
  • قیمت نهایی خرید برق از نیروگاه که وابسته به نرخ پایه مندرج در قرارداد خرید تضمینی و ضریب تعدیل اعمال شده به آن است.
آخرین اخبار

فرآیند اجرایی

طرح جهاد روشنایی در سال 1401 پس از اخذ تاییدیه از بانک مرکزی جهت تخصیص منابع ریالی و ابلاغ به بانکها در تیرماه 1401 آغاز میگردد. در این طرح شرکت رهیافتهای هوشمند صدری ایرانیان بعنوان پیمانکار طراحی و تامین و اجرای سیستم خورشیدی اقدام خواهد نمود.

اطلاعات تکمیلی

دریافت مشاوره رایگان

  • جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت رهصان در تماس باشید.
  • شماره تماس: 05191090368

  • شماره واتس اپ: 09120223305