اینورتر سانگرو

اینورتر خورشیدی سانگرو


اینورتر خورشیدی سانگرو Sungrow Solar Inverter

اینورتر خورشیدی سانگرو تولید شرکت سانگرو که بعنوان دومین تولید کننده پس از شرکت هوآوی از نظر حج فروش در سال 2020 شناخته میشود، جزو برند برتر این عرصه در جهان شناخته میشود. این شرکت در سال 1977 تاسیس شد و علاوه بر حوزه تجدیدپذیر در سایر تجهیزات الکترونیک قدرت هم تولیدات متنوعی دارد که در بیش از 150 کشور دنیا فعالیت دارد.

از مزیتهای ممتاز این محصول، قیمتهای رقابتی آن در مقایسه با سایر برندهای اروپایی و همچنین کیفیت بسیار بالای آن در مقایسه با سایر برندهای چینی میباشد. همچنین مدل رشته ای این اینورتر از ظرفیت 5 کیلووات تا 250 کیلووات در بازار به فروش میرسد. متداولترین اینورتر رشته ای این برند در نیروگاههای مگاواتی خورشیدی Sungrow SG250HX و Sungrow SG110CX هستند.

براساس جدیدترین گزارش نشریه معتبر Wood Mackenzie، کمپانی‌های اینورتر خورشیدی هوآوی (Huawei)، سان‌گرو (Sungrow) و اس ام ای (SMA )، برای پنجمین سال پیاپی در صدر رتبه‌بندی تامین‌کنندگان اینورتر خورشیدی در سال ۲۰۱۹ قرار گرفتند. این سه تامین‌کننده برتر اینورتر جهان توانسته‌اند از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ جایگاه خود را بدون تغییر حفظ کنند.

اینورترهای خورشیدی گرووات (Growatt)، سلیس (Solis)، گودوی(GoodWe) و فرونیوس (Fronius) که در بازار ایران حضور ویژه‌ای دارند، به‌ترتیب در رده‌های هشتم، دهم، یازدهم و دوازدهم رتبه‌بندی ارسال محصول تولیدی در شبکه توزیع اینورتر خورشیدی در سال ۲۰۱۹ در جهان قرار گیرند.

همچنین شرکت سانگرو که در سال 1997 تأسیس شد پیشرو در تحقیق و توسعه انرژی خورشیدی است و با سابقه 24 ساله قوی تاسیسات برق را در بیش از 150 کشور تولید می کند. در سال 2019، Sungrow بزرگترین کارخانه اینورتر جهان را راه اندازی کرد ، ظرفیت تولید سالانه جهانی این شرکت به 90 گیگاوات می رسد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفارش این محصول، می­توانید با شماره 05138766343 و یا 09120223305  واحد بازرگانی تماس حاصل فرمایید.

اینورتر خورشیدی سانگرو حجم فروش در سال 2020
حجم فروش در سال 2020

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *